Home / Blog / Kamerna muzika - rezultati: Rezultati takmičenja kamernih ansambala

Rezultati takmičenja kamernih ansambala

 

KAMERNA MUZIKA, nedelja, 26.02.2017.

OMŠ i SMŠ

I kategorija  

1.    Duo „NO-MI” – I-1 nagrada (100 poena)   Anka Nola – violina
Branislava Mijanović – klavir
MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd
kl. Mira Aćimović i Nevena Jankov

2.    Trio gitara „Joplin”  – I-2 nagrada (100 poena)      Uroš Jaćević
Olivera Ognjenović
Uroš Jelenković
MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd
kl. Dragan Petrović
II kategorija 

1.    Trio „Bim i Bum Plus” –  I-1 nagrada (97 poena)  Robert Balint – fagot
Dimitrije Pavlov – fagot
Marijana Gavranović – klavir
MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo
kl. Nenad Mirić

2.    Duo „Roma” – I-3 nagrada (94 poena) Robert Balint – fagot
Marijana Gavranović – klavir
MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo
kl. Nenad Mirić

3.    Duo „2M” – I-2 nagrada (95 poena) Dimitrije Pavlov – fagot
Marijana Gavranović – klavir
MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo
kl. Nenad Mirić

 

III kategorija  

1.    Čembalo kvintet „Petica” – I-2 nagrada (96  poena) Aleksandra Kinđić – oboa
Marija Popović – oboa
Robert Balint – fagot
Dimitrije Pavlov – fagot
Marijana Gavranović – čembalo
MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo
kl. Nenad Mirić

2.    Duo „Guitarology” – I-3 nagrada (94 poena) Jovana Anđelković
Nikola Milosavljević
MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd
kl. Igor Ivić

3.    Duo „VAGATO LEGATO” – I-1 nagrada (97 poena)  Dunja Gavrilović – violončelo
Miona Topalović – violina
Petar Vasić – klavir
MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd
kl. Mina Aleksić
IV kategorija 

1.    Duo gitara „Anonimus” – I-3 nagrada (95,50 poena) Marija Grujić – gitara
Katarina Nikolić – gitara
MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd
kl. Dragan Petrović

2.    Duvački trio „F3” – I-5 nagrada (90 poena)   Aleksandra Spasovski – flauta
Katarina Lalić – flauta
Darjan Novinić – fagot
MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo
kl. Nenad Mirić

3.    Duvački trio „Trskaši” – I-4 nagrada (95 poena) Teodora Bagaš – oboa
Dositej Novaković – klarinet
Darjan Novinić – fagot
MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo
kl. Nenad Mirić

4.    Kvartet „Opposti” – I-2 nagrada (96 poena) Bjanka Marković –  klavir
Bogdana Medenica – flauta
Danijel Kostić – violina
Petar Petković – kontrabas
MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd
kl. Mina Aleksić

5.    Trio „Dumky” –  I-1 nagrada (100 poena) – LAUREAT             Nina Petrović – klavir
Emilija Mladenović – violončelo
MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd
kl. Mina Aleksić

 

Comments

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

3 × 2 =

Copyright © 2017
Design byLicej