Home / Blog / Klavir: Rezultati klavirskog takmičenja – OMŠ

Rezultati klavirskog takmičenja – OMŠ

 

Ovo su rezultati klavirskog takmičenja. Ceo dokument možete preuzeti ovde: Резултати-КЛАВИР-ОМШ (1)

Muzička škola „Vatroslav Lisinski“ XVII Otvoreno takmičenje Memorijal „Dušan Protić“

REZULTATI

KLAVIR Subota, 25.02.2017. Osnovna muzička škola

 

I razred

1. Vojislav Jelenković, kl. Gordana Živković

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I-1 nagrada (95 poena)

2. Ivan Petrović, kl. Katarina Feodorović

MŠ „Davorin Jenko”, Beograd

I-4 nagrada (92 poena)

3. Jovana Uzelac, kl. Petra Božović

OMŠ „Grocka”, Grocka

I-2 nagrada (94 poena)

4. Teodora Antanasijević, kl. Jovana Eraković

MŠ „Kosta Manojlović”, Smederevo

I-3 nagrada (93 poena)

5. Luka Čupić, kl. Ranka Petrović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I-5 nagrada (91 poen)

6. Jelena Tirnanić, Jovana Eraković

MŠ „Kosta Manojlović”, Smederevo

I-5 nagrada (91 poen)

 

II razred

1. Anastasija Jevtić, kl. Gordana Živković

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

II-1 nagrada (88 poena)

2. Jana Cvetković, kl. Ranka Petrović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

II-4 nagrada (84 poena)

3. Tara Lukić, kl. Draško Božović

OMŠ „Stevan Hristić”, Mladenovac

I-6 nagrada (94 poena)

4. Milica Živanović, kl. Vladimir Popović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I-7 nagrada ( 94 poena)

5. Nora Fila, kl. Draško Božović

OMŠ „Stevan Hristić”, Mladenovac

I-8 nagrada (91 poen)

6. Sofija Milanović, kl. Dalida Vujadinović Topalović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I-3 nagrada (98 poena)

7. Lenka Milovanović, kl. Gordana Živković

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

II-2 nagrada (87 poena)

8. Marija Dokić, kl. Ana Janković

MŠ „Davorin Jenko”, Beograd

I-2 nagrada (99 poena)

9. Milica Vlaškalić, kl. Dušica Radulović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I-4 nagrada (96 poena)

10. Marija Keča, kl. Dalida Vujadinović Topalović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I-9 nagrada (90 poena)

11. Veljko Ranković, kl. Bojana Vasiljević

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

Nije nastupio

12. Sofija Matić, kl. Nataša Đurović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I-2 nagrada (99 poena)

13. Helena Radivojević, kl. Bojana Vasiljević

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

II-2 nagrada (87 poena)

14. Jovana Popović, kl. Ranka Petrović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

II-3 nagrada (86 poena)

15. Marija Mančić, kl. Marina Kostić

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I-1 nagrada (100 poena) – LAUREAT

16. Luka Obradović, kl. Vojin Milanović

MŠ „Kosta Manojlović”, Zemun

I-9 nagrada (90 poena)

17. Maša Ostojić, kl. Bojana Vasiljević

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I-5 nagrada (95 poena)

18. Hrelja Stojadinović, kl. Ranka Petrović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I-9 nagrada (90 poena)

19. Lazar Olujić, kl. Bojana Vasiljević

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

II-3 nagrada (86 poena)

 

III razred

1. Maša Cvejić, kl. Dušica Radulović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

II-1 nagrada (89 poena)

2. Tamara Filipović, kl. Ana Ponjavić

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

III-3 nagrada (70 poena)

3. Helena Vilotić, kl. Petra Božović

OMŠ „Grocka”, Grocka

III-1 nagrada (79 poena)

4. Katarina Stajčić, kl. Dušica Radulović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I-2 nagrada (93 poena)

5. Anastasija Đerić, kl. Ana Ponjavić

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

II-3 nagrada (85 poena)

6. Dunja Živančević, kl. Petra Božović

OMŠ „Grocka”, Grocka

II-2 nagrada (87 poena)

7. Andrea Njegomir, kl. Veljko Pribić

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I-1 nagrada (95 poena)

8. Elena Kadžibanov, kl. Vojin Milanović

MŠ „Kosta Manojlović”, Zemun

I-2 nagrada (93 poena)

9. Marija Vraneš, kl. Bojana Vasiljević

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

II-4 nagrada (84 poena)

10. Jana Milovanović, kl. Ana Ponjavić

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

III-2 nagrada (72 poena)

 

IV razred

1. Magdalena Stanić, kl. Verica Pekmezović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

Nije nastupila

2. Sofija Lukić, kl. Draško Božović

OMŠ „Stevan Hristić”, Mladenovac

II nagrada (88 poena)

3. Ines Vuković, kl. Dragana Pavlović

MŠ „Josip Slavenski”, Beograd

Nije nastupila

4. Ranko Matejić, kl. Dušica Radulović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

I nagrada (93 poena)

5. Aleksa Novaković, kl. Tijana Dragojlović

MŠ „Stevan S. Mokranjac”, Bjeljina

Nije nastupio

6. Anđelina Panić, kl. Bojana Vasiljević

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

III-2 nagrada (70 poena)

7. Bogdan Živković, kl. Ana Ponjavić

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

III-1 nagrada (78 poena)

 

V razred

1. Mila Zogović, kl. Nataša Đurović

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

II nagrada (89 poena)

2. Milica Ranđić, kl. Ana Markišić

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

III-2 nagrada (75 poena)

3. Irena Đokić, kl. Ivana Todorović

MŠ „Davorin Jenko”, Beograd

I nagrada (94 poena)

4. Ljubica Crnobrnja, kl. Bojana Vasiljević

MŠ „Vatroslav Lisinski”, Beograd

III-1 nagrada (78 poena)

 

 

Comments

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

5 + 17 =

Copyright © 2017
Design byLicej