Пријава

Пријаве

Пријаве за Такмичење

Период пријављивања: од 18. јануара до 12. фебруара 2024.

Пријаве за Такмичење достављају се искључиво електронским путем, према упутствима објављеним на интернет презентацији Школе и Такмичења.

www.lisinski.edu.rs
www.memorijal.lisinski.edu.rs

За учешће на Такмичењу уплаћује се донација. Висина донације за солисте износи 3000 динара.

Висина донације за камерне ансамбле износи 1000 динара по члану ансамбла.

Ученику који се, осим у солистичкој, такмичи и у некој другој дисциплини, висина донације за другу дисциплину умањује се за 50%. Могуће је објединити ове две донације на истој уплатници. Ученик који се такмичи у три дисциплине, не уплаћује донацију за трећу дисциплину.

Рачун за уплату донације: 840-1294666-10. У случају да такмичар из било ког разлога одустане од учешћа на такмичењу, уплаћена донација се не враћа.

Уколико сте се успешно пријавили, на мејл ће Вам стићи обавештење да је пријава прихваћена.

Пријава за Меморијал Душан Протић

Пријава за Такмичење

Молимо Вас да пријаву попуните ћирилицом

Период пријављивања је завршен.

Меморијал Душан Протић 2024

У следећим пољима унети податке за онолико такмичара колико броји камерни састав.

Молимо вас да поред назива композиције напишете и на ком инструменту је изводите.

Пример добро попуњене уплатнице

Ми смо школа која дише музику

Контактирајте нас већ данас за све потребне информације

Резултати

Сазнајте резултате

Жири Меморијал Душан Протић

Меморијал
„Душан Протић”

Сазнајте више.

Пријава

Сазнајте више кликом на пријаву.

Жири

Сазнајте више кликом на жири.

Резултати

Сазнајте више кликом на Резултате.