ЧЛАНОВИ
ЖИРИЈА НА
24. Меморијалу
„Душан Протић”

1. Гитара

1. март 2024.

Александар Хаџи Ђорђевић – Факултет музичке уметности, Београд
Огњен Грчак – МШ „Јосип Славенски”, Београд
Стефан Јовандарић – МШ „Ватрослав Лисински”, Београд
Секретар: Марија Грујић

2. Упоредни клавир, клавир ТО, клавирски дуо

1. март 2024.

Јелена Ђајић – Факултет музичке уметности, Београд
Марина Костић – МШ „Ватрослав Лисински”, Београд
Марина Дамјановић – МШ „Ватрослав Лисински”, Београд
Секретар: Милош Јеротић

3. Виолина, виола, виолончело 6. разред ОМШ и СМШ

2. март 2024.

Јудит Јосифоска/виолончело – МШ „Исидор Бајић”, Нови Сад
Мирослав Павловић/ виолина – Академија уметности Нови Сад, концертмајстор Београдске филхармоније
Вера Илић/виолина – МШ „Ватрослав Лисински”, Београд
Секретар: Милош Бубало

4. Харфе

3. март 2024.

Дијана Сретеновић – МШ „Мокрањац”, Београд
Милица Миливојевић – МШ „Јован Бандур”, Панчево
Љиљана Несторовска – Факултет музичке уметности, Београд
Секретар: Марија Ђурђевић Павловић

5. Виолина, виола, виолончело 1–5. разред ОМШ

4. март 2024.

Биљана Стевановић/виолина – МШ „Др Војислав Вучковић”, Београд
Јелена Поповић/виолончело – МШ „Јосип Славенски”, Београд
Ксенија Пејовић/виолина – МШ „Даворин Јенко”, Београд
Секретар: Оливера Савић

6. Контрабас

5. март 2024.

Магдалена Ранчић – МШ „Јосиф Маринковић”, Београд
Александар Станковић — МШ „Јосип Славенски”, Београд
Богдан Живановић – МШ „Ватрослав Лисински”, Београд
Секретар: Јелена Веселиновић

7. Клавир 1–5. разред ОМШ

6. март 2024.

Драгомир Братић – МШ „Даворин Јенко”, Београд
Маја Рудић – МШ „Станислав Бинички”, Београд
Душица Радуловић – МШ „Ватрослав Лисински”, Београд
Секретар: Верица Поледица

8. Удараљке

7. март 2024.

Душан Врбић – МШ „Петар Коњовић”, Београд
Милош Делић – МШ „Станислав Бинички”, Београд
Невена Ђорђевић – МШ „Ватрослав Лисински”, Београд
Секретар: Катарина Голубовић

9. Соло певање

8. март 2024.

Светлана Вранић – МШ „Коста Манојловић”, Земун
Сенка Недељковић – МШ „Исидор Бајић”, Нови Сад
Ивана Димитријевић Аранђеловић – МШ „Мокрањац”, Београд
Секретар: Стојанка Вукомановић

10. Дрвени дувачи

9. март 2024.

Александра Хорват/флаута – МШ „Исидор Бајић”, Нови Сад
Емоке Гњатовић/обоа – МШ „Владимир Ђорђевић”, Београд
Душан Савковић/кларинет – МШ „Даворин Јенко”, Београд
Секретар: Владимир Станишић

11. Камерна музика

10. март 2024.

Раде Пејчић/диригент – Факултет уметности Универзитета у Приштини, Косовска Митровица
Ксенија Мијатовић Кором/флаута – МШ „Исидор Бајић”, Нови Сад
Бисерка Маровић/клавирска сарадница – МШ „Коста Манојловић”, Земун
Секретар: Љубица Матић

12. Клавир 6. разред ОМШ и СМШ

11. март 2024.

Марија Ђукић – Факултет музичке уметности, Београд
Дина Хаџиомеровић – МШ „Коста Манојловић”, Земун
Далида Вујадиновић Топаловић – МШ „Ватрослав Лисински”, Београд
Секретар: Бојана Васиљевић

13. Лимени дувачи

12. март 2024.

Никола Ћирић/хорна – Академија уметности Нови Сад, прва хорна Београдске филхармоније
Филип Ракић/тромбон – МШ „Даворин Јенко”, Београд
Вук Дајић/труба – МШ „Ватрослав Лисински” , Београд
Секретар: Милица Будимиров

14. Хармоника

13. март 2024.

Рамона Димитријевић Балаћ – МШ „Јован Бандур”, Панчево
Александра Божанић – МШ „Петар Коњовић”, Београд
Наташа Минић – МШ „Ватрослав Лисински”, Београд
Секретар: Вишеслав Чучуковић

Меморијал
„Душан Протић”

Сазнајте више.

Пријава

Сазнајте више кликом на пријаву.

Жири

Сазнајте више кликом на жири.

Резултати

Сазнајте више кликом на Резултате.

Scroll to Top